EP0148
Out Of Stock
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | VAN |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 4.90 KG |
| Disc Diameter | 298mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | BREMBO |
| Add Info | Behind the axle |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP579R | RollCo |
| 87-3224 | EL-STOCK |
| 873224 | EL-STOCK |
| 9104238500 | MERCEDES-BENZ |
| A9104238500 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||