BC1233
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 27.23 | £ 32.68 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.6kg |
| Disc Diameter | 252mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | BENDIX, FL |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC795L | RollCo |
| 82-0617 | ELSTOCK |
| 820617 | ELSTOCK |
| 7701201152 | RENAULT |
| 7701 201 152 | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||