BC1037
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 28.79 | £ 34.55 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CITROEN/ PEUGEOT |
| Weight | 2.35kg |
| Disc Diameter | 247mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1:48mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC678L | RollCo |
| 4400.J4 | CITROEN |
| 4400G7 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 4400000 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 44000000 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 4400J4 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 441059 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 4400.J4 | PEUGEOT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||