BC0075
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 45.53 | £ 54.64 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | FRONT LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL/ DIESEL |
| Weight | 2.45 Kg |
| Disc Diameter | 288mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 1: 60mm |
| Man | TRW |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1045L | RollCo |
| 822199 | ELSTOCK |
| 82-2199 | ELSTOCK |
| A2044210181 | MERCEDES-BENZ |
| A2044212181 | MERCEDES-BENZ |
| 204 421 01 81 | MERCEDES-BENZ |
| 204 421 21 81 | MERCEDES-BENZ |
| A 204 421 01 81 | MERCEDES-BENZ |
| A 204 421 21 81 | MERCEDES-BENZ |
| 2044210181 | MERCEDES-BENZ |
| 2044212181 | MERCEDES-BENZ |
| VSBC1045L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||