BC0192
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.38 | £ 41.26 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | FIAT, LANCIA, CITROEN, PEUGEOT |
| Weight | 2.12Kg |
| Disc Diameter | 272mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | LUC |
| Add Info | SOLID, LEADING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC139R | RollCo |
| CA2602R | BRAKE ENGINEERING |
| 4401 C9 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 9464216280 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 4401C9 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 870681 | ELSTOCK |
| 87-0681 | ELSTOCK |
| 4401.C9 | PEUGEOT |
| 4401C9 | PEUGEOT |
| DC73663 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC139R | ROLLCO |
| BHN354 | TRW |
| BHN354E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||