BC1141
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.98 | £ 38.38 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Weight | 3.32kg |
| Disc Diameter | 280mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | ATE |
| Add Info | FRONT, LEADING, VENTED |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC731L | RollCo |
| 3184510 | DRI |
| 82-1854 | ELSTOCK |
| 821854 | ELSTOCK |
| 7701065266 | RENAULT |
| 410115900R | RENAULT |
| 7701 065 266 | RENAULT |
| 4101 159 00R | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||