EP0119
Out Of Stock
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 3 kg |
| Disc Diameter | 303mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | MAZDA |
| Add Info | behind the axle |
| Application | MAZDA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP563L | RollCo |
| KAY02671XA | MAZDA |
| KAY0-26-71XA | MAZDA |
| KSY32671X | MAZDA |
| KSY3-26-71X | MAZDA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||