EP0059
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 58.23 | £ 69.88 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.14kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:42mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin/ REAR, LEADING, SOLID |
| Application | AUDI, SEAT, SKODA, VW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP530L | RollCo |
| 3Q0615423E | AUDI |
| 3Q0615423ESL7 | AUDI |
| 4171020 | DRI |
| 86-2701 | ELSTOCK |
| 862701 | ELSTOCK |
| 3Q0615423X | VOLKSWAGON |
| 3Q0615423 | VOLKSWAGON |
| 3Q0 615 423 | VW |
| 3Q0 615 423X | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||