BC1461
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 33.42 | £ 40.10 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | MAZDA |
| Fuel | DIESEL, PETROL, LPG |
| Weight | 3.67 Kg |
| Disc Diameter | 297mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | MAZDA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC937L | RollCo |
| 82-2586 | EL-STOCK |
| 822586 | EL-STOCK |
| GHP9-33-71X | MAZDA |
| GHY9-33-99Z | MAZDA |
| GHP93371X | MAZDA |
| GHY93399Z | MAZDA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||