EP0057
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 104.01 | £ 124.81 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.2kg |
| Disc Diameter | 280-335mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1: 43mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 4 Pin/ REAR, TRAILING, VENTED |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP529L | RollCo |
| 4138220 | DRI |
| 862328 | ELSTOCK |
| 86-2328 | ELSTOCK |
| 4E0615403A | VAG GROUP |
| 4E0615403B | VAG GROUP |
| 4E0615403C | VAG GROUP |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||