EP0032
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 54.05 | £ 64.86 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 1.8Kg |
| Disc Diameter | 274mm |
| Disc Thickness | 11mm |
| Piston Diameter | 1: 34mm |
| Add Info | 2 Pin/ SOLID, TRAILING |
| Application | RENAULT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP516R | RollCo |
| 871935 | ELSTOCK |
| 44001-9012R | RENAULT |
| 44001-3419R | RENAULT |
| 440013419R | RENAULT |
| 440019012R | RENAULT |
| 4400 134 19R | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||