EP0039
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 55.00 | £ 66.00 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 1.78kg |
| Disc Diameter | 276mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1:34mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ EPB, SOLID, TRAILING |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP520L | RollCo |
| 86-2470 | ELSTOCK |
| 862470 | ELSTOCK |
| A000 423 2381 | MERCEDES-BENZ |
| A000 423 2581 | MERCEDES-BENZ |
| 4232381 | MERCEDES-BENZ |
| 4232581 | MERCEDES-BENZ |
| A0004232381 | MERCEDES-BENZ |
| A0004232581 | MERCEDES-BENZ |
| VSEP520L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||