BC1539
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.78 | £ 41.74 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | BMW |
| Weight | 1.70Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1: 42mm |
| Man | ATE |
| Add Info | VENTED/ BEHIND THE AXLE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC978L | RollCo |
| 34216758057 | BMW |
| 3421 6758 057 | BMW |
| 86-0673 | ELSTOCK |
| VSBC978L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||