EP0018
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 52.24 | £ 62.69 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.98Kg |
| Disc Diameter | 302mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 41mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ VENTED, TRAILING |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP509R | RollCo |
| 4F0615404A | AUDI |
| 87-1829 | ELSTOCK |
| 871829 | ELSTOCK |
| VSEP509R | ROLLCO |
| 4F0 615 404A | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||