BC0014
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | Shipping |
|---|---|---|
| New | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | ALFA ROMEO, CHRYSLER, FIAT, LANCIA |
| Weight | 3.56Kg |
| Disc Diameter | 281mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | FIAT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1006R | RollCo |
| VSBC1006R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||