BC0352
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.59 | £ 42.71 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Weight | 2.4Kg |
| Disc Diameter | 245mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | GIR |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC219R | RollCo |
| 87-0144 | ELSTOCK |
| 870144 | ELSTOCK |
| DC71873 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC219R | ROLLCO |
| 443615424A | VAG |
| 443615424AX | VAG |
| 443 615 424A | VW |
| 443 615 424AX | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||