BC1560
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 100.79 | £ 120.95 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL, DIESEL |
| Weight | 4.00Kg |
| Disc Diameter | 338mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 4:44mm |
| Man | ATE |
| Add Info | BEHIND THE AXLE |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC988R | RollCo |
| 8W0615108C | AUDI |
| 83-2826 | ELSTOCK |
| VSBC988R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||