EP0143
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 68.87 | £ 82.64 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | EPB |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.70 KG |
| Disc Diameter | 288mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TRW |
| Add Info | IN FRONT OF AXLE |
| Application | OPEL, VAUXHALL |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP576L | RollCo |
| 863084 | ELSTOCK |
| 13514387 | OPEL/ VAUXHALL |
| 95526045 | OPEL/ VAUXHALL |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||