BC1529
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 44.87 | £ 53.84 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | BMW |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.50 kg |
| Disc Diameter | 330mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | ATE |
| Add Info | behind the axle |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC973L | RollCo |
| 34116769093 | BMW |
| 3411 6769 093 | BMW |
| 82-2049 | ELSTOCK |
| 822049 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||