BC1500
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 29.06 | £ 34.87 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | TOYOTA |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.63 kg |
| Disc Diameter | 255mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | AISIN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC958R | RollCo |
| 47730-20600 | TOYOTA |
| 4773020600 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||