BC1481
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 27.43 | £ 32.92 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | TOYOTA |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.15 kg |
| Disc Diameter | 235mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1:51mm |
| Man | AISIN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC949L | RollCo |
| 47750-52010 | TOYOTA |
| 4775052010 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||