BC1479
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 42.69 | £ 51.23 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.86 kg |
| Disc Diameter | 265mm |
| Disc Thickness | 10.5mm |
| Piston Diameter | 1: 36mm |
| Man | BREMBO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC948L | RollCo |
| 860056 | ELSTOCK |
| 86-0056 | ELSTOCK |
| 6025308765 | RENAULT |
| 7701204221 | RENAULT |
| 7701 204 221 | RENAULT |
| VSBC948L | ROLLCO |
| 8472231 | VOLVO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||