BC1401
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.02 | £ 40.82 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | ALFA ROMEO |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.44kg |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TRW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC905L | RollCo |
| 51877199 | ALFA ROMEO |
| 77365529 | ALFA ROMEO |
| 86-2385 | ELSTOCK |
| 862385 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||