BC1223
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.52 | £ 37.82 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | MERCEDES BENZ |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.43kg |
| Disc Diameter | 285mm |
| Disc Thickness | 15mm |
| Piston Diameter | 1:44mm |
| Man | K:H, FLOAT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC790L | RollCo |
| 86-0905 | ELSTOCK |
| 860905 | ELSTOCK |
| A1634200383 | MERCEDES-BENZ |
| 1634200383 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||