BC1227
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 29.26 | £ 35.11 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | MERCEDES-BENZ |
| Weight | 2.76 Kg |
| Disc Diameter | 276mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | TRW |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC792L | RollCo |
| 82-0897 | ELSTOCK |
| 1694201183 | MERCEDES-BENZ |
| A1694201183 | MERCEDES-BENZ |
| A1694200383 | MERCEDES-BENZ |
| 1694200383 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||