BC0085
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.66 | £ 41.59 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | VAN |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 3.30 KG |
| Disc Diameter | 298mm |
| Disc Thickness | 16mm |
| Piston Diameter | 1: 52mm |
| Man | BREMBO |
| Add Info | in front of axle |
| Application | MERCEDES |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1052L | RollCo |
| 9074230800 | MERCEDES-BENZ |
| A9074233400 | MERCEDES-BENZ |
| A9074230800 | MERCEDES-BENZ |
| 9074233400 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||