BC1211
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.27 | £ 41.12 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | JAGUAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 3.66 kg |
| Disc Diameter | 305mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC779L | RollCo |
| JLM11717 | JAGUAR |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||