BC1202
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 27.16 | £ 32.59 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | BMW |
| Weight | 1.67 Kg |
| Disc Diameter | 280mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:34mm |
| Man | ATE |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC769R | RollCo |
| 34211162438 | BMW |
| 3421 1162 438 | BMW |
| 87-1494 | ELSTOCK |
| 871494 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||