BC1198
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 30.24 | £ 36.29 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Fuel | PETROL |
| Weight | 3.36kg |
| Disc Diameter | 288mm |
| Disc Thickness | 15mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | ATE, FLOAT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC760R | RollCo |
| 8D0615124A | AUDI |
| 83-0505 | ELSTOCK |
| 830505 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||