BC0205
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.86 | £ 43.03 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | FIAT, LANCIA |
| Weight | 1.31Kg |
| Disc Diameter | 251mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | BOS |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC146L | RollCo |
| CA2627 | BRAKE ENGINEERING |
| 861664 | ELSTOCK |
| 86-1664 | ELSTOCK |
| 77363519 | FIAT/ MARELLI |
| 77364642 | FIAT/ MARELLI |
| 77365114 | FIAT/ MARELLI |
| DC73754 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC146L | ROLLCO |
| BHN1025E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||