BC1192
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 44.37 | £ 53.24 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC/ CVT/ MANU |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 4.25kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | TRW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC757R | RollCo |
| 8K0 615 124 | AUDI |
| 8K0 615 124B | AUDI |
| 8K0615124 | AUDI |
| 8K0615124B | AUDI |
| 8K0615124H | AUDI |
| 986135266 | BOSCH |
| 832092 | ELSTOCK |
| 83-2092 | ELSTOCK |
| VSBC757R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||