BC0055
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.37 | £ 43.64 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | VAN |
| Fuel | PETROL, DIESEL |
| Weight | 4.31kg |
| Disc Diameter | 280mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | ATE |
| Add Info | IN FRONT OF AXLE |
| Application | VOLKSWAGEN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1028L | RollCo |
| 820464 | ELSTOCK |
| 82-0464 | ELSTOCK |
| 7D0615123 | VW |
| C0604120 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||