BC0503
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 28.85 | £ 34.62 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Weight | 1.54kg |
| Disc Diameter | 269mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:34mm |
| Man | SUM |
| Add Info | LEADING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC300L | RollCo |
| CA2131 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-0869-1 | ELSTOCK |
| 8608691 | ELSTOCK |
| DC73488 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC300L | ROLLCO |
| 4775020620 | TOYOTA |
| 47750-20620 | TOYOTA |
| BHZ109 | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||