BC1075
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.52 | £ 41.42 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | VW VOLKSWAGEN |
| Weight | 2.4kg |
| Disc Diameter | 272mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | BOS |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC697L | RollCo |
| 2K5615423 | VAG |
| 2K5 615 423 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||