BC1067
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 27.10 | £ 32.52 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | SEAT, SKODA, VW VOLKSWAGEN |
| Weight | 2.19kg |
| Disc Diameter | 239mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1:48mm |
| Man | BEN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC693L | RollCo |
| 6N0 615 123B | SEAT |
| 6N0 615 123B | SKODA |
| 6N0615123B | VAG |
| 6N0 615 123B | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||