BC1506
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.61 | £ 39.13 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MT |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | SUBARU |
| Fuel | PETROL |
| Weight | 1.54 kg |
| Disc Diameter | 265mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | AKEBONO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC961R | RollCo |
| 26692FC000 | SUBARU |
| 26692FC001 | SUBARU |
| 26692FE020 | SUBARU |
| 26692FE021 | SUBARU |
| 26692-FC000 | SUBARU |
| 26692-FC001 | SUBARU |
| 26692-FE020 | SUBARU |
| 26692-FE021 | SUBARU |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||