BC0937
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 25.64 | £ 30.77 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | LEXUS, TOYOTA |
| Weight | 2Kg |
| Disc Diameter | 312mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1: 48mm |
| Man | SUM |
| Add Info | LEADING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC625L | RollCo |
| CA1615 | BRAKE ENGINEERING |
| DC72698 | REMY |
| VSBC625L | ROLLCO |
| 4775060040 | TOYOTA |
| 4775060070 | TOYOTA |
| 4775060110 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||