BC0507
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 30.12 | £ 36.14 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | MERCEDES-BENZ |
| Weight | 2.17Kg |
| Disc Diameter | 278mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 2: 36mm |
| Man | ATE |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC302L | RollCo |
| CA2199 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-0922 | ELSTOCK |
| 860922 | ELSTOCK |
| 34237498 | MERCEDES-BENZ |
| A0034237498 | MERCEDES-BENZ |
| DC73686 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC302L | ROLLCO |
| BHR267E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||