BC0746
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 37.69 | £ 45.23 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | RENAULT |
| Weight | 3.97Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1: 60mm |
| Man | ATE |
| Add Info | VENTED, LEADING / FRONT RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC428R | RollCo |
| 83-2722 | ELSTOCK |
| 832722 | ELSTOCK |
| DC85057 | REMY AUTOMOTIVE |
| 4100 100 04R | RENAULT |
| VSBC428R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||