BC0335
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 39.51 | £ 47.41 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CITROEN, PEUGEOT |
| Weight | 1.92Kg |
| Disc Diameter | 247mm |
| Disc Thickness | 8mm |
| Piston Diameter | 1: 32mm |
| Man | BEN |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC211L | RollCo |
| 4401.A2 | CITROEN |
| 441065 | CITROEN |
| 4401A2 | CITROEN |
| 4410.65 | CITROEN |
| 95666799 | CITROEN |
| 8606141 | ELSTOCK |
| 86-0614-1 | ELSTOCK |
| 4401.A2 | PEUGEOT |
| 441065 | PEUGEOT |
| 4401A2 | PEUGEOT |
| 4410.65 | PEUGEOT |
| DC72154 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC211L | ROLLCO |
| BHN240E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||