BC0327
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 49.05 | £ 58.86 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Weight | 6.35kg |
| Disc Diameter | 319mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 4:45mm |
| Man | SUM |
| Add Info | VENTED, LEADING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC207L | RollCo |
| CA2135 | BRAKE ENGINEERING |
| 820873 | ELSTOCK |
| 82-0873 | ELSTOCK |
| DC83184 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC207L | ROLLCO |
| 4775035120 | TOYOTA |
| 47750-35120 | TOYOTA |
| BHU703E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||