BC0273
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 25.71 | £ 30.85 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | MAZDA |
| Weight | 3.03Kg |
| Disc Diameter | 255mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1: 51mm |
| Man | SUM |
| Add Info | VENTED, TRAILING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC180L | RollCo |
| CA1766 | BRAKE ENGINEERING |
| 821264 | ELSTOCK |
| 82-1264 | ELSTOCK |
| NA753371X | MAZDA |
| NA75-33-71X | MAZDA |
| NAZ53399Z | MAZDA |
| NAZ5-33-99Z | MAZDA |
| NAZ53399ZA | MAZDA |
| NAZ5-33-99ZA | MAZDA |
| DC82756 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC180L | ROLLCO |
| BHS352 | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||