BC1139
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 26.34 | £ 31.61 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | FIAT |
| Weight | 2.23kg |
| Disc Diameter | 240mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1:48mm |
| Man | BOSCH |
| Add Info | FRONT, LEADING, SOLID |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC730L | RollCo |
| 3168110 | DRI |
| 82-1618 | ELSTOCK |
| 821618 | ELSTOCK |
| 77364679 | FIAT |
| 77362684 | FIAT |
| 735426026 | FIAT |
| 71773854 | FIAT |
| 51945622 | FIAT |
| 71793080 | FIAT |
| 71724252 | FIAT |
| 1554757 | FORD |
| 9S51-2B120-HA | FORD |
| 9S512B120HA | FORD |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||