BC0119
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 37.55 | £ 45.06 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL/ DIESEL |
| Weight | 1.55 Kg |
| Disc Diameter | 230mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | TRW |
| Application | SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1068L | RollCo |
| 2Q0615423D | AUDI |
| 86-3125 | ELSTOCK |
| 863125 | ELSTOCK |
| VSBC1068L | ROLLCO |
| 2Q0615423C | SKODA |
| 2Q0615423 | VAG |
| 2Q0615423C | VAG |
| 2Q0615423D | VAG |
| 2Q0 615 423 | VAG |
| 2Q0 615 423C | VAG |
| 2Q0 615 423D | VAG |
| 2Q0615423 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||