BC1207
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.59 | £ 42.71 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | ALFA ROMEO |
| Weight | 1.43 Kg |
| Disc Diameter | 251mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | LUCAS |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC773L | RollCo |
| 77365743 | ALFA ROMEO |
| 77365739 | ALFA ROMEO |
| 51864819 | ALFA ROMEO |
| 51864817 | ALFA ROMEO |
| 862212 | ELSTOCK |
| 86-2212 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||