BC0112
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 33.50 | £ 40.20 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL/ DIESEL |
| Weight | 3.90 Kg |
| Disc Diameter | 276mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1: 54mm |
| Man | ATE |
| Application | OPEL, VAUXHALL |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1064R | RollCo |
| 83-2812 | ELSTOCK |
| 832812 | ELSTOCK |
| 95522590 | OPEL |
| 95524468 | OPEL |
| 13508994 | VAUXHALL |
| 13589727 | VAUXHALL |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||