BC0053
Out Of Stock
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL/ DIESEL |
| Weight | 1.70 Kg |
| Disc Diameter | 290mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | ATE |
| Application | PEUGEOT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1027L | RollCo |
| 86-2290 | ELSTOCK |
| 1610900680 | PEUGEOT |
| 4401R8 | PEUGEOT |
| 4401S0 | PEUGEOT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||