EP0125
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 58.82 | £ 70.58 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL/ Full Hybrid |
| Weight | 3.25 kg |
| Disc Diameter | 282mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1:34mm |
| Man | TRW |
| Add Info | behind the axle |
| Application | HONDA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP566L | RollCo |
| 43019T8MG00 | HONDA |
| 43019-T8M-G00 | HONDA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||