EP0118
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 62.04 | £ 74.45 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.31Kg |
| Disc Diameter | 330:356mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1: 43mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ VENTED/ IN FRONT OF AXLE |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP562R | RollCo |
| 4H0 615 404A | AUDI |
| 4H0615404 | AUDI |
| 4H0615404A | AUDI |
| 4H0615404B | AUDI |
| 872221LM | ELSTOCK |
| 87-2221 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||