EP0069
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 57.14 | £ 68.57 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | SEMI-AUTOMATIC |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.4kg |
| Disc Diameter | 330mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1:43mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP535L | RollCo |
| 4G0 615 403A | AUDI |
| 4G0 615 403F | AUDI |
| 4G0615403F | AUDI |
| 4G0615403A | AUDI |
| 86-2359 | ELSTOCK |
| 862359 | ELSTOCK |
| 862760 | ELSTOCK |
| 862359LM | ELSTOCK |
| 58210A4600 | KIA |
| 58310A4B60 | KIA |
| VSEP535L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||